- un loc unde poti discuta despre tot ce te pasioneaza -

Blog-uri

Distribuiţi
    NemuiN

Blog-uri

Mesaj Scris de NemuiN la data de Mier 08 Aug 2012, 18:53

(Nu stiu daca topicul asta e pus unde trebuie.Daca nu e, rog un moderator/administrator sa il mute unde trebuie si imi cer scuze.^^)

So...Presupun ca majoriatea avem cate un blog sau mai multe. :) Ma gandeam sa le facem cunoscute.
    Eu am avut acum 1 an (cred) un blog despre anime/manga , dar l-am sters pt ca nu aveam cititori si nici timp sa postez. Acum am descoperit Tumblr-ul si am blog acolo. Mi se pare ceva mai usor de "intretinut". ^^

Blog-ul meu este : NemuiNoSekai

Care sunt blog-urile voastre?
    ae-sek

Re: Blog-uri

Mesaj Scris de ae-sek la data de Mar 13 Noi 2012, 20:51

Am si eu ceva bloguri, ceva mai multe, de fapt. big grin

Anyway, pe blogger am acest blog pe care nu prea reusesc sa postez prea multe chestii si inca unul, dar al carui link nu il voi da din diverse motive. big grin (poate dati de el si intelegeti de ce)

Pe wordpress am acest blog pe care, again, nu prea reusesc sa postez prea multe chestii si pe tumblr am vreo trei, dar voi da linkul doar de la acesta. big grin

Seraphiel

Mesaj Scris de Seraphiel la data de Mier 14 Noi 2012, 15:43

Oh, da...Bloguri...Si eu am ceva, desi sincer, nu prea ma ocup cum ar trebui de ele. Acestea sunt pe blogspot si pot spune ca mie chiar mi se pare usor de folosit si foarte ^_^ accesibil...:

Pe Blue Seductive de obicei postez shot-uri yaoi sau shounen-ai. Evident, uneori imi ia o gramada de timp sa termin ceva si postez pe parti ^_^""

Iar pe Different sunt chestii de zi cu zi... Ceva mai personal, sa zic asa.

"Only I know your pain…
    Your uncertainty…
    Your loneliness…
    If only we could be toghether forever.
    I’ll say it as many times as you wish.
    I will not betray you!"
    — Luka Crosszeria

“Ever since the day I met you, I’ve had reason to live. I live to protect you. Protecting you is everything to me.” - Luka Crosszeria

"I crush those who stand in my way. And I retaliate against those who seek vengance. And I do whatever it takes to get a hold of what I desire" - Asami Ryuichi

Continut sponsorizat

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Acum este: Joi 20 Iul 2017, 23:27