- un loc unde poti discuta despre tot ce te pasioneaza -

*se bagă-n seamă*

Distribuiti
    Muflă

*se bagă-n seamă*

Mesaj Scris de Muflă la data de Lun 06 Feb 2012, 18:49

Hai guys. Ştiu că anatomia mea de destul de varză şi nu vă plac link-urile la photobucket dar...

O chestie mai veche. Mi-a plăcut mult în vremurile-n care am făcut-o pentru că-i al dreq de colorată. Acum mă uit la ea şi văd o grămadă de greşeli... but I still love it.

Ăsta-i ultimul chibi pe care l-am făcut. ULTIMUL.

Animăluţe. Cam bătute de soartă

Am cochetat şi cu Zbrush

Pixel Art

Şi-acum nişte schiţe mai recente

And then moar homestuck

Am avut o grămadă de conturi pe deviantART în caz că vrea cineva să vadă mai multe desene, da' ba le uit parola, ba nu-mi mai place numele etc. Am fost crazychocolate, Catnip29, PeaceDuh şi cel mai recent SeagullsInTheSnow. And BTW. Suport critica. That's the only way to get better, right?
    Seraphiel

Re: *se bagă-n seamă*

Mesaj Scris de Seraphiel la data de Lun 06 Feb 2012, 19:24

Hi !

Chiar ai talent. Desi tot ce tine de desen, poze, programe de modificare si etc etc nu prea cunosc si nu sunt prea priceputa in asta, am sa imi dau totusi cu parerea.
    Acel chibi pe care l-ai facut si ai zis ca e ultimul, cu fetita cu parul roz mi se pare pur si simplu adorabil, imi place muuult, mult, mult de tot. E pur si simplu fenomenal lovestruck
    Apoi imi mai place foarte mult si ultima cu cei doi....( dracusori ? ) e tare, din cate observ tipa are simbolul zodiei balanta si tipul a racului( sper sa nu gresesc ) . Interesant. Foarte reusit :x
    Si celelalte sunt super dragute, dar mie mi-au atras atentia aceste doua lucrari ale tale.
    Sper sa mai vad si altele.

Ne mai citim.

"Only I know your pain…
    Your uncertainty…
    Your loneliness…
    If only we could be toghether forever.
    I’ll say it as many times as you wish.
    I will not betray you!"
    — Luka Crosszeria

“Ever since the day I met you, I’ve had reason to live. I live to protect you. Protecting you is everything to me.” - Luka Crosszeria

"I crush those who stand in my way. And I retaliate against those who seek vengance. And I do whatever it takes to get a hold of what I desire" - Asami Ryuichi
    Muflă

Mesaj Scris de Muflă la data de Lun 06 Feb 2012, 19:27

Lily a scris:
    Apoi imi mai place foarte mult si ultima cu cei doi....( dracusori ? ) e tare, din cate observ tipa are simbolul zodiei balanta si tipul a racului( sper sa nu gresesc ) .
    Ăia-s Terezi şi Karkat, trolli din Homestuck. Poţi să citeşti Homestuck pe mspaintadventures.com dacă ai răbdare, am devenit oarecum obsedată... E incredibil de plictisitor la început, but it gets better, I promise.
    -edit-
    Fuckkkk, am doar două rânduri .__. Da' nu, pe bune, ce-aş putea să scriu mai mult în legătură cu chestia asta?

Continut sponsorizat

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Acum este: Joi 30 Mar 2017, 13:45