- un loc unde poti discuta despre tot ce te pasioneaza -

*Sex, spank, kill, kiss, hug

Distribuiti

~white-plague~

*Sex, spank, kill, kiss, hug

Mesaj Scris de ~white-plague~ la data de Dum 05 Feb 2012, 20:00

Another lovely game <3 Bine, toate jocurile sunt lovely <3 Pentru mine cel putin si de aceea fac cat mai multe 8->
    Okay, les cuvinte, banuiesc ca toti stiu ce inseamna si daca nu... odata ce ai internet, google translate sau ai macar dictionar, sau anywayz. Dragut ar fi putina justificare, putina naratiune, putin sa fie mai lungit postul... just for fun [: and anti-spamm :] Dragut ar fi in cazul descrierilor prea explicite o avertizare, desi nu cred ca o sa fie cazul. Dar, ca o fiinta paranoia... le me se simte nevoita sa ia in calcul toate posibilitatile. Cine stie cati useri si ce fel de useri vor fi pe aici... so, this is it.

Edit by admin
    : Ideea jocului e ca fiecare user sa spuna ce ii face celui de deasupra, alegand una dintre variante (sex, spank, kill, kiss, hug).

Muflă

Re: *Sex, spank, kill, kiss, hug

Mesaj Scris de Muflă la data de Lun 06 Feb 2012, 19:34

Deci tre' să scrii ce i-ai face persoanei de deasupra or what? Errrrr... spank, I guess. N... nu sunt lesby, doar că am un reflex ciudat să plesnesc orice fund care trece prin faţa mea, fie el de băiat sau fată .__. If that makes sense. Mărog, nu fac asta în public, doar cu persoanele care-mi permit ^^;

ae-sek

Mesaj Scris de ae-sek la data de Sam 11 Feb 2012, 18:02

I am so hugging you! Imi place sa hug persoane, este o activitate chiar placuta (pentru mine), so yeah, I am hugging you.

Ar fi dragut si sa fac asta mai mult in real life decat virtual, dar heh, merge si asa, I guess. ^^

Ashtian

Mesaj Scris de Ashtian la data de Mar 12 Feb 2013, 14:32

Kiss. daydreaming
    De ce?Mereu am fost mai dragastos cu personale cam necunoscute mie,asa ca daca te-as saruta cand ne-am intalni,atunci sa nu fii surpins. laugh

0CastleOfGlass0

Mesaj Scris de 0CastleOfGlass0 la data de Mar 12 Feb 2013, 14:33

Hug! hug
    Nu am un motiv anume,dar cred ca e singura optiune pe care o pot alege! laugh Si in plus,everybody need a hug! hug

Continut sponsorizat

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Acum este: Mar 28 Feb 2017, 16:21