- un loc unde poti discuta despre tot ce te pasioneaza -

Salutari de pe Venus

Distribuiti

B.Scarlet

Salutari de pe Venus

Mesaj Scris de B.Scarlet la data de Joi 02 Feb 2012, 21:56

bug Salutari de pe aici. Momentan sunt stabilita pe Venus, am fugit la caldura pentru ca m-am saturat de iarna. De cand ma stiu urasc zapada si nimeni si nimic nu ma va face sa cred ca iarna nu este cel mai oribil anotimp.
    Gata cu protestele, simteam nevoia sa ma descarc.
    Eu sunt Alexandra :) am 16 ani si sunt gemeni. Sunt mandra de asta. Am o mica obsesie pentru astrologie. E vina profei de engleza,
    Fana anime cam de juma` de viata. Preferatele mele sunt Ao no exorcist, Loveless, Nana, Inuyasha, Shugo Chara, Vampire Kinght, Togainu no chi, Gravitation, Chrono Crusade, Fruits Basket, BRS, Boku wa Imouto ni Koi wo Suru si lista continua.
    Imi place si Marvel si Dc Comics. Stan Lee este unul dintre idolii mei, mi se pare incredibil ce a facut omul asta.
    Photoshopul este una dintre jucariile mele preferate. Asta nu inseamna ca ies minuni din mana mea.
    Nu pot sa stau o zi fara creion si ceva pe care pot mazgali. Chiar daca nu ma pricep la desen, este modul prin care ma exprim. Nu ma pricep la cuvinte.
    UUu, deja am scris prea mult
    Bye~

Ultima editare efectuata de catre B.Scarlet in Mar 18 Dec 2012, 20:13, editata de 1 ori

Seraphiel

Re: Salutari de pe Venus

Mesaj Scris de Seraphiel la data de Joi 02 Feb 2012, 23:11

Bun venit pe Blue !

Hi, B. Scarlet, sper sa iti placa pe forum si sa te distrezi.
    Uhm, cateva intrebari :
    Iti place sa citesti ? Ai carti preferate? Scriitori?
    Iti plac filmele/serialele japoneze sau coreene ?
    Ce gen de muzica asculti ?
    Venus nu are si un oras, judet, ceva? Cine stie, poate locuim prin apropiere Smile

Distractie placuta pe aici, ne mai citim.

"Only I know your pain…
    Your uncertainty…
    Your loneliness…
    If only we could be toghether forever.
    I’ll say it as many times as you wish.
    I will not betray you!"
    — Luka Crosszeria

“Ever since the day I met you, I’ve had reason to live. I live to protect you. Protecting you is everything to me.” - Luka Crosszeria

"I crush those who stand in my way. And I retaliate against those who seek vengance. And I do whatever it takes to get a hold of what I desire" - Asami Ryuichi

B.Scarlet

Mesaj Scris de B.Scarlet la data de Vin 03 Feb 2012, 09:02

Saru’mana de intampinare. avem si orase pe aici, tot ce e posibil. mai citesc din cand, cartea mea preferata a ramas si va ramane Wuthering heights. la filme de genul ala nu prea ma uit. cat despre muzica, rockul e de baza. thanks:)

Seraphiel

Mesaj Scris de Seraphiel la data de Vin 03 Feb 2012, 14:37

Oh, frumoasa carte. Am citit-o, nu e preferata mea, dar ramane printre cartile care merita citite intr-o viata. Eu am vazut si filmul, dar nu m-a impresionat asa mult .

Ne mai citim bug

"Only I know your pain…
    Your uncertainty…
    Your loneliness…
    If only we could be toghether forever.
    I’ll say it as many times as you wish.
    I will not betray you!"
    — Luka Crosszeria

“Ever since the day I met you, I’ve had reason to live. I live to protect you. Protecting you is everything to me.” - Luka Crosszeria

"I crush those who stand in my way. And I retaliate against those who seek vengance. And I do whatever it takes to get a hold of what I desire" - Asami Ryuichi

ae-sek

Mesaj Scris de ae-sek la data de Sam 04 Feb 2012, 11:33

Buna, B.Scarlet si bine ai venit pe Blue!

Uh, am citit si eu Wuthering heights si mi-a placut. E o carte foarte simpatica.

Cateva intrebari.
    Ce formatii preferate ai?
    Cum ai inceput sa vizionezi anime-uri?
    Ce hobby-uri ai? (pe langa PS, program care mi se pare super)

Have fun si ne mai citim! ^^

B.Scarlet

Mesaj Scris de B.Scarlet la data de Sam 04 Feb 2012, 12:10

Noesis a scris:Buna, B.Scarlet si bine ai venit pe Blue!
    Ce formatii preferate ai?
    Cum ai inceput sa vizionezi anime-uri?
    Ce hobby-uri ai? (pe langa PS, program care mi se pare super)

Formatii preferate: Evanescence, Within temptation, Nightwish, Eluveitie, Epica, Skillet, TmRevolution.
    Wah, aveam vreo 7 ani si atunci erau niste antene d'alea medievale care prindeau vreo canale. Primul la care m-am uitat a fost Dragon Ball z, pe tvr 1. Ce mai salivam in fata tv-ului =]].
    Wah, pai, desenul e a doua mea iubire O.o' forumurile, desenul din nou.

Saru'mana de intampinare.

Continut sponsorizat

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Acum este: Mar 28 Feb 2017, 16:24