- un loc unde poti discuta despre tot ce te pasioneaza -

Inscrieri Avatar & Signature Request

Distribuiti
    ae-sek

Inscrieri Avatar & Signature Request

Mesaj Scris de ae-sek la data de Vin 30 Dec 2011, 19:05

Pentru a vă înscrie în echipa GFX a forumului, este necesar să postaţi cel puţin trei lucrări făcute de voi. Nu este vreo limită a numărului maxim de lucrări postate, dar nu exageraţi. Dacă doriţi să arătaţi mai multe lucrări, puteţi posta un link spre contul dvs. deviantART (dacă aveţi), imageshack.us sau alt site asemnănător. Nu postaţi doar link fără nicio lucrare pe topic! Dacă faceţi asta, înscrierea va fi considerată incompletă şi nu veţi putea face parte din echipă.

Dacă doriţi să executaţi lucrări special pentru înscriere sau dacă vreţi pur şi simplu să încercaţi, puteţi alege din imaginile de mai jos.

Lucrările vor fi evaluate de membri echipei GFX a site-ului şi aveţi nevoie de cel puţin două accepturi pentru a face parte din echipă. Membri pot cere lucrări adiţionale, să executaţi o lucrare folosind una dintre imaginile postate mai sus, o imagine aleasă de ei sau PSD-ul lucrărilor. Pentru a posta lucrările, folosiţi site-urile imageshack.us sau servimg.com, pentru postarea PSD-ului, puteţi folosi site-ul 4shared.com.

Evaluarea se va face in maximum o săptămână de la postare şi se va argumenta de ce aţi fost sau nu aţi fost acceptaţi în echipă. În cea de-a doua situaţie, membri vă vor da sfaturi şi păreri cu privire la aspectele pe care trebuie să le corectaţi. Nu avem o limită de a vă înscrie în echipă. Dacă nu aţi fost acceptaţi, puteţi reveni cu o înscriere atunci când consideraţi că aţi evoluat suficient de mult.

Acestea fiind zise, mult succes!

Ultima editare efectuata de catre Amaterasu in Sam 16 Feb 2013, 16:29, editata de 17 ori

ae-sek

Re: Inscrieri Avatar & Signature Request

Mesaj Scris de ae-sek la data de Mier 11 Ian 2012, 15:17

Bun venit lui NemuiN in echipa de graficieni a sitului!

Spoiler:
    (desi nu a postat seturi aici, NemuiN face parte din echipa.
    Daca veti face o cerere, cred ca va veti da seama de ce am luat aceasta decizie)

·
    Nemui GFX

cami.

Mesaj Scris de cami. la data de Joi 10 Ian 2013, 18:14

Doresc si eu sa ma inscriu

ae-sek

Mesaj Scris de ae-sek la data de Vin 11 Ian 2013, 22:51

cami., din partea mea esti in.

Lucrezi destul de drăguţ. La a treia semnătură nu mă prea încântă fontul cu care ai scris Alex Pettyfer şi banda aceea neagră şi la semnătura cu Rihanna parcă e cam mare imaginea care este pusă şi în afara background-ului. Also, aş cam vrea să văd şi nişte semnături mai scunde şi ceva avatare.

Dar, îmi plac fundalele, brushurile şi textele arată chiar bine, personajele nu sunt puse aiurea, so yeah, from my point you are in.

Totuşi, aşteaptă puţin şi să posteze Monochrome şi/sau NemuiN pentru a putea fi luată o decizie. (Votul trebuie dat de cel puţin doi membri ai echipei GFX)

Şi ca să îmi fac şi eu o înscriere oficială:

And some more things here if those are not enough or smth.

cami.

Mesaj Scris de cami. la data de Sam 12 Ian 2013, 17:27

Am facut ce mi-ai cerut:

Monochrome

Mesaj Scris de Monochrome la data de Lun 14 Ian 2013, 23:43

Here!
    Deci, cami, imi place cum lucrezi. ^^ Vad ca te descurci destul de bine cu textul ceea ce e bine, asta e punctul meu slab. :]] Sunt pro pentru intrarea ta in echipa. ^^
    Amaterasu, like like like.
    Ador al treilea set. :3 Nu prea imi place cel cu masina, dar in rest e ok, lucrezi frumos si ordonat ^^ . Pro pentru intrare in echipa. big grin

Mesaj Scris de cami. la data de Joi 17 Ian 2013, 15:20

Multumesc >:D<
    Sper sa nu va dezamagesc kiss

Continut sponsorizat

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Acum este: Dum 28 Mai 2017, 23:30