- un loc unde poti discuta despre tot ce te pasioneaza -

Ce ai facut azi?

Distribuiţi
    ae-sek

Ce ai facut azi?

Mesaj Scris de ae-sek la data de Lun 04 Feb 2013, 17:28

Sau ce planuri aveti pentru ziua de azi (a se citi orice zi in care postati)

Eu nu prea am planuri marete, m-am odihnit ca tare obosita eram (a se citi pe un ton ironic) si ma gandesc sa mai fac vreo chestie interesanta pe forum (dar nu prea am feedback). Cred ca voi mai freca menta pe aici si vad eu ce mai fac (probabil ceva mancare la un moment dat).

Well, voi ce faceti? ^^

Seraphiel

Re: Ce ai facut azi?

Mesaj Scris de Seraphiel la data de Lun 04 Feb 2013, 22:45

Uhm...Eu de abia am venit din Barcelona si sunt profund laugh dezamagita, sunt obosita, m-am trezit la 7 dimineata si am ajuns la 18:30 acasa...Spalat, mancat, povestit si in sfarsit internet.

Sunt plictisita si ma bucur ca maine lenevesc :->

"Only I know your pain…
    Your uncertainty…
    Your loneliness…
    If only we could be toghether forever.
    I’ll say it as many times as you wish.
    I will not betray you!"
    — Luka Crosszeria

“Ever since the day I met you, I’ve had reason to live. I live to protect you. Protecting you is everything to me.” - Luka Crosszeria

"I crush those who stand in my way. And I retaliate against those who seek vengance. And I do whatever it takes to get a hold of what I desire" - Asami Ryuichi
    XxNykoXx

Mesaj Scris de XxNykoXx la data de Dum 10 Feb 2013, 20:04

Azi am avut si eu insfarsit o zi libera, fara meditatii, fara iesiri nu stiu unde, pur si simplu m-am relaxat pregatindu-ma pentru ziua e maine, o sa aflu rezultatele de la simulare laugh
    Um Seraphiel, de ce ai fost dezamagita profund? De Bracelona sau..? Scuze daca ma bag dar sunt curioasa :)

PS. Scuzati-mi lipsa dar scoala imi omoara tot timpul.

Allways a Potterhead

"Nebunie, inseamna sa te prefaci fericit..."
    Monochrome

Mesaj Scris de Monochrome la data de Dum 17 Feb 2013, 21:00

Azi am lenevit toata ziua, am facut putina miscare.
    Totul a fost atat de plictisitor si monoton azi, cea mai urata zi a saptamani. O.o
    Mai spre seara m-am tot uitat peste diverse variante de bac la mate si deja iar intru in panica, chiar daca sunt doar boboc. :]]
    Voi ce ati mai facut ? : >

Continut sponsorizat

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Acum este: Vin 20 Oct 2017, 11:34