- un loc unde poti discuta despre tot ce te pasioneaza -

Just a stupid kid

Distribuiti
    cami.

Just a stupid kid

Mesaj Scris de cami. la data de Joi 10 Ian 2013, 17:16

Titlul nu prea mai merge la varsta mea ca nu prea mai sunt "kid" dar imi place cum suna laugh si pana la urma urmei ca sa imi citez parintii "toti suntem copii atata timp cat avem parinti". Deci i'm still a kid laugh
    Numele meu, pe care il urasc din toata inima mea rofl, este Camelia dar as prefera sa imi spuneti Cami daca se poate ;)) daca nu asta e , o sa rezist laugh. Am 19 ani[ mama batrana mai sunt worried ] si ar trebui sa fiu la facultate laugh Ei bine nu sunt pentru ca unde am vrut eu am intrat la taxa si mi-am pus ambitia ca la anul sa intru prima la buget >:) so am un an de invatat ca sa imi iasa ce mi-am propus. Adica aveam un an ca jumate deja a trecut laugh)
    Ce sa mai spun despre mine:-? imi place sa ma uit la seriale si sa ascult muzica. Cam atat. Restul aflati pe parcurs

And by the way nice to meet you all >:D<

Ultima editare efectuata de catre cami. in Vin 11 Ian 2013, 14:13, editata de 1 ori
    XxNykoXx

Re: Just a stupid kid

Mesaj Scris de XxNykoXx la data de Joi 10 Ian 2013, 17:19

Camiiii dear >:D< Ce bine imi pare ca ai aparut pe aici :>
    Welcome have phun si toate alea le stii si tu >:D< Sper sa iti placa aici >:d< Intrebari nu am cred ca te cunosc destul de bine, decii nu uita sa citesti si sa respecti regulile kiss
    Kissu'! kiss

Allways a Potterhead

"Nebunie, inseamna sa te prefaci fericit..."
    ae-sek

Mesaj Scris de ae-sek la data de Vin 11 Ian 2013, 22:20

Bună, Cami, şi bine ai venit pe Blue! ^_^

Mă face curioasă descrierea ta mai ales cu privire la o chestie.
    La ce facultate vrei să dai şi unde? xd

Alte întrebări...
    Ce fel de seriale îţi plac?
    Ce fel de muzică asculţi? Ceva formaţii preferate?
    Citeşti, ai autori, cărţi preferate?

Cam atât. Nice to meet you too! Ne mai citim pe aici. ^_^

cami.

Mesaj Scris de cami. la data de Vin 11 Ian 2013, 22:33

Psihologie, Bucuresti
    Seriale care imi plac: TVD, Greys Anatomy, Merlin, Supernatural, Neveste disperate, Sotii de militari, CSI, Disparuti fara urma si multe multe altele:))
    Muzica: sincera sa fiu nu am preferinte:)) numai manele sa nu fie. In rest sunt dispusa sa ascult orice suna bine.
    Formatii preferate: well i dont know thinking Morandi, Lady Antebellum si multe altele care nu imi vin in minte acum ;))
    Citesc ce apuc. Nu am carte si nici autor preferat thinking Pot sa spun ca imi place Agatha Christie thinking

Continut sponsorizat

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Acum este: Dum 28 Mai 2017, 23:30