- un loc unde poti discuta despre tot ce te pasioneaza -

La capatul firului.... Keta! :>

Distribuiti
    Whispyy

La capatul firului.... Keta! :>

Mesaj Scris de Whispyy la data de Lun 07 Ian 2013, 13:37

Hei, hei, hei >:D<
    Keta este aici pentru a va face viata mai buna kiss >:).... sau poate nu whistle
    Dar sa terminam cu palavrageala si sa incep sa ma prezint pentru ca mai mult ca sigur asta astepti :D

• Numele meu e Lola, dar imi puteti spune si Keta [ asta ar fi de preferat ] sau Biscu
      Oke, nu ma supar nici daca imi spuneti Preamarita Inocenta a Lumii sau...
      Phiu! Bine ca m-a oprit cineva inainte de a termina! whew
      Nu cred ca o sa va incarc memoria cu numele meu real pentru ca sunt sigura ca nu va intereseaza....

Am 16 ani [ in curand 17 daydreaming ] si sunt din Botosani dar nici asta nu cred ca prea conteaza.
      Sunt in clasa a X-a, profilul Stiinte ale naturii (Chimie bio pe romaneste laugh) vreau sa dau la medicina, la Cluj insa nu ma intrebati pe ce ramura vreau pentru ca nu am nici cea mai vaga idee.

Sunt o perfectionista, razbunatoare si ma supar repede din orice nimic, deci, ai grija ce iti doresti ca s-ar putea sa se indeplineasca sau sa devina cel mai mare cosmar al tau.

Ador muzica: si aici ar fi urmatoarele categorii:
      ~1.~ Rock (Rammstein, Skillet, Hollywood Undead, Breaking Benjamin, Panic! At the disco, One Republic, Linkin Park, etc.)
      ~2.~hip-hop, rap [Eminem rullzzz] , dance, pop si nu ii mai insir toate exemplele pentru ca nu am rabdare ;))

Umn.... hm... ce trebuiea sa mai spun?! A da. Ador sa desenez, sa dansez, sa ies cu prietenii, jocurile video si cateodata chiar si scoala (asta exceptand orele de mate / chimie / engleza) Imi plac la nebunie culorile inchise, cam cum e asta pe care o vezi acum :D.....

Poi... Nah... cred ca stiti cu totii ( sau cel putin asa ar trebui pentru ca nu stiu cati dintre voi ma cunosc:) ) ca eu sunt cea mai inocenta si cuminte de pe site [okaaaay... de pe toate forumurile laugh] si nu trebuie sa luati in seama ceea ce spun ceilalti despre inocenta mea. Ah... era sa uit sa specific ca sunt si cea mai modesta persoana pe care o cunosc. :D... [ asta a sunat putin cam narcisistaaaa]

Revenind din luna pe pamant intr-o cadere libera, vreau sa mai spun caaa.... aaa..... umn... hm... nope. Asta a fost tot ce am avut de spus.

Daca mai aveti intrebari, nelamuriri sau mai stiu eu ce alt ceva asemanator, nu ezitati sa imi spuneti. Promit sa raspund batting eyelashes

XxNykoXx

Re: La capatul firului.... Keta! :>

Mesaj Scris de XxNykoXx la data de Lun 07 Ian 2013, 20:20

Welcome here Lola >:D<
    Si eu ascult Hip-hop si rock :> deci se pare ca avem ceva in comun :) Ei bine have phun si happy posting tongue
    PS. Nu uita sa respecti regulile :)

Allways a Potterhead

"Nebunie, inseamna sa te prefaci fericit..."
    Whispyy

Mesaj Scris de Whispyy la data de Lun 07 Ian 2013, 21:18

Multumesc de intampinare >:D<
    Seraphiel

Mesaj Scris de Seraphiel la data de Mar 08 Ian 2013, 14:03

Bun venit pe forum, KeT@miNE

Sper sa te simti bine pe aici si sa fii cat mai activa. Sper ca ai citit regulile, iar daca nu, sper ca o vei face ^__^ si evident, le vei respecta. Dar din descrierea ta, observ ca esti obisnuita cu forumurile, deci nu va fi o problema in a respecta regulile...

In orice caz, sper sa te distrezi si inca o data, bun venit !

"Only I know your pain…
    Your uncertainty…
    Your loneliness…
    If only we could be toghether forever.
    I’ll say it as many times as you wish.
    I will not betray you!"
    — Luka Crosszeria

“Ever since the day I met you, I’ve had reason to live. I live to protect you. Protecting you is everything to me.” - Luka Crosszeria

"I crush those who stand in my way. And I retaliate against those who seek vengance. And I do whatever it takes to get a hold of what I desire" - Asami Ryuichi
    ae-sek

Mesaj Scris de ae-sek la data de Mar 08 Ian 2013, 18:17

Bună şi bine ai venit pe Blue! ^_^

Drăguţă descrierea, unele formaţii le mai ascult şi eu, nice ones. xd

De ce nu îţi place engleza? Preferi o altă limbă străină? xd

Alte întrebări nu cred că am, la mate înţeleg. laugh Distracţie plăcută pe forum şi ne mai citim pe aici. C'ya! ^_^

Continut sponsorizat

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Acum este: Joi 30 Mar 2017, 13:41