- un loc unde poti discuta despre tot ce te pasioneaza -

Dedicaţii muzicale

Distribuiţi
    ae-sek

Dedicaţii muzicale

Mesaj Scris de ae-sek la data de Mier 21 Noi 2012, 15:22

În acest topic putem dedica melodii oricui vrem noi. Opţional puteţi spune şi câte ceva despre melodia respectivă.

Ca prima dedicaţie, pentru oricine asculta the GazettE.

Monochrome

Re: Dedicaţii muzicale

Mesaj Scris de Monochrome la data de Vin 18 Ian 2013, 09:28

Okee, eu o sa fac o dedicatie pentru fanii AVRIL LAVIGNE. <3

I love this song, mi se pare geniala Avril ! : )) Am dat din intamplare de ea, sambata trecuta, si cum am ascultat primul minut am zis " Asta e! ". big grin Ador felul cum canta, si cum a reusit sa transforme melodia. big grin Okay, dar nu insinuez ca ar fi mai buna ca originalu. - -'

^^

Mesaj Scris de Seraphiel la data de Vin 18 Ian 2013, 12:37

Ok, mi-au placut ambele melodii! sunt frumoase.... Acum am sa pun si eu o melodie care ma face sa ma simt mai... Eu, oarecum... In fine, o dedic tuturor care au un memoment mai putin fericit :)

Tommy february6 - Lonely in Gorgeous

Aceasta melodie imi place foarte mult si cred ca se potriveste de minune starii mele de acum! Si nu neaparat ca toate versurile mi se potrivesc, dar...oarecum laugh In fine, bucurati-va de ea >:D<

"Only I know your pain…
    Your uncertainty…
    Your loneliness…
    If only we could be toghether forever.
    I’ll say it as many times as you wish.
    I will not betray you!"
    — Luka Crosszeria

“Ever since the day I met you, I’ve had reason to live. I live to protect you. Protecting you is everything to me.” - Luka Crosszeria

"I crush those who stand in my way. And I retaliate against those who seek vengance. And I do whatever it takes to get a hold of what I desire" - Asami Ryuichi

Continut sponsorizat

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Acum este: Mier 20 Sept 2017, 04:59